Cold Place RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cold Place RPG


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първото ви аниме

Go down 
+5
Phantom Rider
Aoi Hana
2-D
Даре мо Най
Kakashi Hatake
9 posters

Какво е било първото ви аниме.
Naruto
Първото ви аниме I_vote_lcap11%Първото ви аниме I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Bleach
Първото ви аниме I_vote_lcap0%Първото ви аниме I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Soul Eater
Първото ви аниме I_vote_lcap0%Първото ви аниме I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Death Note
Първото ви аниме I_vote_lcap0%Първото ви аниме I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
FullMetal Alchemist
Първото ви аниме I_vote_lcap0%Първото ви аниме I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shaman King
Първото ви аниме I_vote_lcap11%Първото ви аниме I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Fairy Tail
Първото ви аниме I_vote_lcap0%Първото ви аниме I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Друго
Първото ви аниме I_vote_lcap78%Първото ви аниме I_vote_rcap
 78% [ 7 ]
Общо гласове : 9
 

АвторСъобщение
Kakashi Hatake
Напреднал
Напреднал
Kakashi Hatake


Брой мнения : 225
Join date : 17.11.2010
Age : 29
Местожителство : In your ass

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:37 am

без да броим Покемон Very Happy
на мен ми беше Shaman King признавам си беше мн добро и му се кефех мн.
Върнете се в началото Go down
http://yea.thejuggernaut.bitch
Даре мо Най
Златен
Златен
Даре мо Най


Брой мнения : 591
Join date : 30.10.2010
Age : 31
Местожителство : У вас..

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:50 am

Първото Аниме, което гредах е едно велико, мощно и с много добър [You must be registered and logged in to see this link.] Да не забравяме и зарибявките от Чийтос.. леле... как ми липсва...
Върнете се в началото Go down
Kakashi Hatake
Напреднал
Напреднал
Kakashi Hatake


Брой мнения : 225
Join date : 17.11.2010
Age : 29
Местожителство : In your ass

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:56 am

Даре мо Най написа:
Първото Аниме, което гредах е едно велико, мощно и с много добър [You must be registered and logged in to see this link.] Да не забравяме и зарибявките от Чийтос.. леле... как ми липсва...

малеее как можах да го забравя това...Наистина Бейблейд си е класика. Жалко че манията вече я няма пък новите епове са някакви банални с нови герои и тн...наистина ми липсва и на мене...пък и като се замисля незнам дали пък Бейблейд ми беше първото или Шаман Кинг...просто не помня вече
Върнете се в началото Go down
http://yea.thejuggernaut.bitch
2-D
Администратор
Администратор
2-D


Брой мнения : 1219
Join date : 16.10.2010
Age : 29
Местожителство : Feel Good Inc

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 2:09 pm

Dragon Ball Z
Върнете се в началото Go down
https://cold-place.bulgarianforum.net
Aoi Hana
Сребърен
Сребърен
Aoi Hana


Брой мнения : 312
Join date : 01.11.2010
Age : 27

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 2:38 pm

Ами, по принцип беше Sailor Moon, ама тогава не знаех, че е аниме ;д
Върнете се в началото Go down
Phantom Rider
Сребърен
Сребърен
Phantom Rider


Брой мнения : 291
Join date : 17.11.2010
Age : 28
Местожителство : UMAGAAA

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeПет Ное 19, 2010 8:37 pm

май и мойто първо аниме беше бейблед :^)
Върнете се в началото Go down
Mio Amane
Живее в форума
Живее в форума
Mio Amane


Брой мнения : 1515
Join date : 18.10.2010
Age : 28

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 1:11 am

Miyamoto Ayu написа:
Ами, по принцип беше Sailor Moon, ама тогава не знаех, че е аниме ;д

И при мене нещо такова .. Всъщност първото ми аниме сигурно беше едно от най-добрите .. Аз дори не знаех, че е аниме де .. То беше някъде 2005 или 2006 година, всяка сутрин .. май че от 8 или 9 часа по канал 1 /БНТ хД/ Беше мега яко, но не му помня името .. Беше с 2 момичета и 2 момчета като главни герои, двете момичета бяха с няк'ви имена като шоколад. Ама беше МЕГА ЯКО.. По-яко от Наруто! .. хД
Върнете се в началото Go down
Teresa
Потребител
Потребител
Teresa


Брой мнения : 122
Join date : 15.11.2010
Age : 29

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 9:32 pm

Mio Amane написа:

И при мене нещо такова .. Всъщност първото ми аниме сигурно беше едно от най-добрите .. Аз дори не знаех, че е аниме де .. То беше някъде 2005 или 2006 година, всяка сутрин .. май че от 8 или 9 часа по канал 1 /БНТ хД/ Беше мега яко, но не му помня името .. Беше с 2 момичета и 2 момчета като главни герои, двете момичета бяха с няк'ви имена като шоколад. Ама беше МЕГА ЯКО.. По-яко от Наруто! .. хД

Леле спомням си го. Имаше епизод където съм ревала на това аниме.
Така първото ми аниме.....хъм.....беше преди около 7 години. Значи е било Зоо-магазин на ужасите. (Pet Shop of Horror)
Върнете се в началото Go down
Kassadin
Живее в форума
Живее в форума
Kassadin


Брой мнения : 1177
Join date : 19.10.2010

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 10:09 pm

Спомням си като бях малък, още в детската, гледах некво аниме... Имаше некъв пич, дет избиваше некви изроди, и после те ставаха на карти... И той си ги прибираше, ставаше по-силен с тях или нещо такова... До ден днешен се опитвам да се сетя как се казваше това нещо...
Върнете се в началото Go down
Schrodinger
Администратор
Администратор
Schrodinger


Брой мнения : 370
Join date : 30.10.2010

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 10:33 pm

Yu-Gi-Oh ми беше първото.
Върнете се в началото Go down
Mio Amane
Живее в форума
Живее в форума
Mio Amane


Брой мнения : 1515
Join date : 18.10.2010
Age : 28

Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 11:37 pm

Химе написа:
Mio Amane написа:

И при мене нещо такова .. Всъщност първото ми аниме сигурно беше едно от най-добрите .. Аз дори не знаех, че е аниме де .. То беше някъде 2005 или 2006 година, всяка сутрин .. май че от 8 или 9 часа по канал 1 /БНТ хД/ Беше мега яко, но не му помня името .. Беше с 2 момичета и 2 момчета като главни герои, двете момичета бяха с няк'ви имена като шоколад. Ама беше МЕГА ЯКО.. По-яко от Наруто! .. хД

Леле спомням си го. Имаше епизод където съм ревала на това аниме.
Така първото ми аниме.....хъм.....беше преди около 7 години. Значи е било Зоо-магазин на ужасите. (Pet Shop of Horror)

Аз пък помня, изведнъж почти всички бяха откачили нещо им имаше, само главния герой /едното момче/ си беше наред. И другото момче го беше целунало, а едното момиче дето беше влюбено в него се беше ядосало. По-късно в същия епизод със сигурност, бяха отишли двамата в една стая и за малко да се целунат и ония другите двама влязоха и се нахвърлиха на онова момче.

btw Иимето на анимето да знаеш? ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първото ви аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви аниме   Първото ви аниме I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първото ви аниме
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Cold Place RPG :: Свободна Зона :: Анкети-
Идете на: